PROGRAMAVIMAS (mokiniams)

Programavimas, ateities technologijos, robotizavimas, internetinių puslapių, mobilių žaidimų, programinės įrangos, ir dalykinių programų kūrimas skirtingiems įrenginiams!

E-MOKYMAI (mokiniams)

Nuotoliniai mokymai. Ugdome mokinių gebėjimus naudoti IT efektyviam kasdieniniam mokymuisi, pažintinėms, tiriamosioms ir kūrybinėms veikloms, saugiam ir teisėtam komunikavimui.

E-MOKYMAI (suaugusiems)

Atradimai ir eksperimentai, tarpdiciplininė prieiga! Vadovaujantis STEAM metodika ugdysime mokslinius, technologinius, inžinerinius, meninius ir matematinius įgūdžius.

Stovyklos

Vasaros dienos stovykla "PROGRAMUKAS ATOSTOGAUJA"
❤️ Labai tikimės, kad vėl netrukus susitiksime!
☀️ Kasdien atliksime eksperimentus, mokysimės programuoti, kursime kompiuterinį žaidimus, sportuosime, keliausime po Vilniaus istorines vietas ir muziejus, žaisime, patirsime geriausias emocijas ir nuotykius!
🌿 Kas mūsų lauks?
💧Išvykos kiekvieną dieną!
💧Eksperimentai STEAM laboratorijoje!
💧Programavimas!
💧Maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai, gėrimai ir užkandžiai)
💧Draugai: ilgametę patirtį turintys pedagogai ir IT specialistai!
🎂 Stovyklų pamainos:
1 pamaina. 06.14 - 06.18
2 pamaina. 06.28 - 07.02
3 pamaina. 07.12 - 07.16
4 pamaina. 07.26 - 07.30
✅ Per praktines veiklas vaikai plėtos ir tobulins tyrinėjimo ir pažinimo kompetencijas, lavins matematinį ir loginį mąstymą, patirs atradimo džiaugsmą, programuos, atliks cheminius bandymus ir eksperimentus, dalyvaus edukacinėse pamokose ir išvykose.
✅ Trukmė: 8.00-17.30 val. 5 dienos per savaitę.
✅ Vaikų amžius: 7-10 m.
💦 REGISTRACIJA:
 
Daugiau informacijos el.p. info@mokslosviesa.lt, tel. 867797936

Apie mus

Mokymas ir mokymasis neatsiejamas dalykas. Žmogus kasdien mokosi, o ypač tai reikalinga darbui su vaikais. Tad ir ‘’Mokslo šviesa’’ gimė iš žodžio mokslas, o šviesa - vaikų ateitis. Didžiuojamės, kad Mokslo šviesoje dirba mokslininkai, mokytojai metodininkai, kuriems rūpi vaikų švietimas.

VšĮ Mokslo šviesa orientuota į technologinį ugdymą. Mokome programavimo, robotikos, žaidimų kūrimo, internetinių puslpaių kūrimo, STEAM (anglų kalba), matematikos. Organizuojame programavimo olimpiadas ir stovyklas mokinių atostogų metu.

Padedame mokiniams ugdyti informacinį mąstymą, suteikiame skaitmeninio raštingumo pradmenis, laviname kūrybinį, analitinį, strateginį ir loginį mąstymą ir įgūdžius, suteikiame galimybę susipažinti su moderniomis mokymosi priemonėmis, įgytas žinias įtvirtintiname pažangiomis informacinėmis technologijomis, suteikiame tvirtą pagrindą tolimesnėms studijoms ir savarankiškam darbui.

Draugai