PROGRAMAVIMAS

Programavimas, ateities technologijos, robotizavimas, internetinių puslapių, mobilių žaidimų, programinės įrangos, ir dalykinių programų kūrimas skirtingiems įrenginiams!

MATEMATIKA

Šiuolaikiniai metodai, metematiniai iššūkiai, loginis ir kritinis mąstymas, netradiciniai uždaviniai ir jų sprendimai, dėmesys, sugebėjimas susikaupti ir analitinis mąstymas!

STEAM kids

Atradimai ir eksperimentai, tarpdiciplininė prieiga! Vadovaujantis STEAM metodika ugdysime mokslinius, technologinius, inžinerinius, meninius ir matematinius įgūdžius.

Programavimo e-mokymai

Kas yra Išmani DOVANA VAIKUI? 🎁 🙋 Investicija į GEBĖJIMUS, į sėkmingą jo ATEITĮ! 🎄 Padovanokite savo vaikui, anūkui, giminaičiui bilietą į Technologijų pasaulį, padovanokite jam tą malonų ŽINOJIMO „KAIP“ jausmą! 😎
PROGRAMAVIMO 💻 E-MOKYMAI VAIKAMS
5 mėnesių kursas PRADEDANTIESIEMS
▶ Nuotolinio kurso metu vaikai:
✔ Mokysis programavimo kalbų: JAVA, JavaScript, Scratch.
✔ Programuos žaidimus ir animaciją.
✔ Kiekvieną savaitę gaus pamokų vaizdo įrašus.
✔ Atliks patyrusių IT specialistų, lektorių paruoštas užduotis.
✔ Naudosis unikalia mokymosi platforma, pritaikyta vaikams.
▶ Kurso apimtis: 5 mėnesiai, 20 pamokų (po 60 min.)
▶ Kurso kaina: 99 Eur
▶ Startuojame: 2021 m. sausio 15 d.
▶ Registruokite savo IŠMANIĄ DOVANĄ čia:
▶ Informacija:
VšĮ „Mokslo šviesa“: Programavimas vaikams
Mob. +370 677 97936
FB:
https://www.facebook.com/www.mokslosviesa.lt
El. p.: info@mokslosviesa.lt

Apie mus

Mokymas ir mokymasis neatsiejamas dalykas. Žmogus kasdien mokosi, o ypač tai reikalinga darbui su vaikais. Tad ir ‘’Mokslo šviesa’’ gimė iš žodžio mokslas, o šviesa - vaikų ateitis. Didžiuojamės, kad Mokslo šviesoje dirba mokslininkai, mokytojai metodininkai, kuriems rūpi vaikų švietimas.

VšĮ Mokslo šviesa orientuota į technologinį ugdymą. Mokome programavimo, robotikos, žaidimų kūrimo, internetinių puslpaių kūrimo, STEAM (anglų kalba), matematikos. Organizuojame programavimo olimpiadas ir stovyklas mokinių atostogų metu.

Padedame mokiniams ugdyti informacinį mąstymą, suteikiame skaitmeninio raštingumo pradmenis, laviname kūrybinį, analitinį, strateginį ir loginį mąstymą ir įgūdžius, suteikiame galimybę susipažinti su moderniomis mokymosi priemonėmis, įgytas žinias įtvirtintiname pažangiomis informacinėmis technologijomis, suteikiame tvirtą pagrindą tolimesnėms studijoms ir savarankiškam darbui.

Draugai